Bruno i grupit “Thredots” feston sot 25-vjetorin e lindjes dhe duket se një nga urimet më të bukura që ka marrë, ka qenë ai i Flor Mumajesit.

Në një postim në Instagram ai ka shkruar:

“25 Vjeç,Gezuar ditelindjen vellai im dhe pse je me i vogli nuk je me pak i rëndësishëm”.

Facebook Comments
loading...
%d bloggers like this: