Edi Ekskluzive: 4 orë nga arratisja spektakolare e Moisi Habilaj nga burgu i Katanias, e ndihmon Cosa Nostra në Itali dhe…Tashmë vëmendja përqëndrohet te i arratisuri Moisi Habilaj. Moisi Habilaj dhe dy persona u arratisën të dielën ne mengjes nga burgu, duke çarë gardhin rrethues dhe më pas përdorën çarçafët e të dënuarve për të kaluar murin. Shqiptarët u arratisën nga oborri ku zakonisht të burgosurit shëtisin, ja video ku shihet se si u arratisën ata do të befasoheni, shtypni poshte reklamen prisni 2 sekonda dhe ju hapet video befasuese:cloud network services

Facebook Comments
loading...
%d bloggers like this: