Prsh quhem Emine me burrin jetojm ne Zvicer me burrin mir ja kalojm por me kalimin e kohes edhe puna ndertimtarise e beri te vehten burri shpesh kalon nje jav sme prek me dore kurse un kohen e fundit epshin te madh dhe nji dit erdhi nipi i burrit te ne burri nuk ish aty ne pun, biseduam pak dhe e provokova aj me kapi per….shtypni reklamen ku pas 2 sekondave vazhdoni leximin e rrëfimit tragjik:

Facebook Comments
loading...
%d bloggers like this: