Rrëfen Gruaja Shqiptare: Bëra marrëdhënie me kunatin dhe kunaten pernjëher sepse burri im e kishte….Rrefimi i Arjetes po cmend gjithë Shqiptarinë, ajo rrefen historine e saj, ku sipas saj ajo prej dites qe eshte martuar kishte bere marredhenie me burrin vetem 3 her dhe burri i saj ka ikur per ne Zvicerr me pune dhe nuk vjen per pushim ka gati 1 vit ajo nga mungesa e saj, ka filluar te beje me vjehrrin, por befasoi ndodhi kur edhe kunati nje dite erdhi ne shtepi ishim vetem un dhe ai filluam te….shtypni posht reklamen dhe lexoni rrefimin ne vazhdim:

Facebook Comments
loading...
%d bloggers like this: