Si me bindi kunata te pallohem me zezakun ne Aargau ne 2 te nates… Shum turp ckas po ndodh ne kto treva ku ka shqiptar aw bre lexoje: Quhem Hikmete jam 29 vjeqare e martuar nji femij jam e lumtur ne martes, por kunata me njoftoj ne zezakun qe punonte me nje zyre private ketu ne Aargau asnjëherë nuk e kam “ngrënë”. Menjëherë mendja më ka shkuar, por që shpesheherë i lëpinte buzët e trasha zezaku dhe kur kunata me bindi me provu se mtha e kish shume te madh edhe te trash pastaj kunata na la vetem mua dhe zezakun. Tani zezaku mbylli deren e zyres me qels dhe tani zezaku…. Per te vazhduar me video klikoni ne reklamen me poshte de do hapet video me pull te kuqe:

Facebook Comments
loading...
%d bloggers like this: