Shumë, shumë aktive është me rrjetet sociale. E postimet e Baby G janë nga më interesantet që mund t’i shihni diku. Ajo e ka hedhur një video në Instastory ku shihet se është duke bërë dush. Por e veçanta e videos është fakti se ajo ishte duke bërë dush e veshur me rroba te tejdukshme me te cilat te gjitha organet e turpshme i dilshin ne pah. Si do që të jetë, këngëtarja pos në rrjetet sociale pritet të jetë aktive edhe në webfaqet pornografike pasi ka nenshkruar me nje shtepi disko grafike qe ben porno filma . Për të parë pamjet e saj me rroba te tejdukshme në tush dhe se si e bën klikoni ne reklamen më poshtë dhe hapen pamjet.

Facebook Comments
loading...
%d bloggers like this: