Prsh Quhem Sonila jam 27 vjeqare nga Durresi e fejuar mete fejuarin na shkojn punet shum mire aj meret mashum me pun shkencore , Veres te komshit emij kish a rdh nji italian plak por i dukshem me nji benz te hatashem dhe mami me tha se ta vnu syrin ky italiani dhe do jape nji shperblim te madh per trupin tim ne fillim refuzova por isha kureshtare se kisha ber provuar me italin dhe ne dhomen etij filloj si i cmendur memi lepij me gjuhe ulaga e gjitha dhe un…Videon shikoni me poshte ku vetem jje nese me zemer te kerqe ja ben femijs se saje kete..kliko ne reklamen me poshte dhe hapet video me italianin plak:

Facebook Comments
loading...
%d bloggers like this: