Jam Antigona nga Ferizaji ,,nje dit shkoi te shoqja ne mengjes heret dhe kur shkoi aty I bie ziles dhe deren e hapi vellai I shoqes tim qe ishte I zhveshur vec me boksera e shikova dhe kari ti gjys I ngritu dukej un u futa brenda por shoqja ishte ende ne gjum dhe ai me futi shpejt ne dhomen e tij un kisha turp te bertisja por ishte e pa mundur ta perballoja pasi qe nuk isha…Vllau i shoqes me palloi deri sa kembet filluan te me dridhen…kliko ne reklam per te pare videon e plote te rastit

Facebook Comments
loading...
%d bloggers like this: