Po ju tregoj një histori të shkurtër dashurie. Jam një vajzë 23 vjeçe me flok kaçurela të zeza jam elegante,zeshkane dhe goxha joshëse. Para dy vjetësh kur isha 21 vjeç sapo isha fejuar me një djalë që jetonte në serës “ishull në Greqi” e doja në të vërtet se ishte djalë i mirë.Një dit vendosëm të shkonim në det për të bërë plazh, bashkë me ne u bashkua një kolegia e të fejuarit tim dhe vëllai i saj. Çfarë të them vëllai i saj ishte shumë seksi, djalë që kishte bërë shumë palestër, un shkova ne WC dhe aj mu kish ven prapa dhe pa pritmas me kapi per beli dhe me dergoj prapa vagonave dhe aty ndodhi momendti me i mir i jetes time …. Kliko ne reeklaamen me posht dhe prit 5 sekonda per tpar videon e ngjarjes…

Facebook Comments
loading...
%d bloggers like this: