Turpi nuk ka fund! Manjaku plak pa fije turpi e mashtroi shoqen e bijes se tij per 3 vite me rradh ato kryen mardhenie ku te takoheshin! Bija e tij filloi te dishonte te babai dhe shoqja e saj dhe nje dit i percjell se ka po shkojn kur papritmas ajo u habit se cfar po ndodhte mes ketyre dy te poshterve! shpejt e thiri babin e shoqes se vet ja tregoi rastin dhe ai erdhi dhe ju fut ne dhom i zuri gjat aktit kurse kjo e filmoi ter rastin…. Per te pare videon e plote klikoni ne reklamen me poshte dhe do shihni shum me shum se cka mendoni ju…

Facebook Comments
loading...
%d bloggers like this: