Një vajzë rumune ka kaluar një periudhë makthi, pas njohjes përmes rrjeteve sociale me një djalë shqiptar. Lidhja e tyre virtuale nuk zgjati shumë, deri sa 25- vjeçari M.A. nisi ta shantazhonte me video intime, duke i kërkuar para. Ngjarjet kanë ndodhur në vitin 2014, ndërsa për këto veprime, i riu shqiptar është dënuar nga Gjykata e Tiranës me 6 muaj burgim në fund të vitit që lamë pas. Gjithçka ka nisur kur shtetasja rumune me inicialet P.C., njohu përmes një platforme në internet shtetasin shqiptar M.A. Kliko ne reklame dhe vazhdo me lajmin

Facebook Comments
loading...
%d bloggers like this: