Me dy gra të vrara ka përfunduar një tragjedi e shkaktuar nga kosovari R.B. 54 vjeç që jeton në Zvicër, mëngjesin e së hënës, shkruan Gazeta Newborn.Njëra nga dy gratë e vrara në banesën në kantonin e Argaut, sipas mediave zvicerane, është bashkëshortja e vetë dorasit, 38-vjeçare, ndërsa edhe për tjetrën supozohet të jetë anëtare e familjes. Siç raporton gazeta zvicerane Blick, kosovarja që dyshohet se u vra sot nga bashkëshorti i saj quhet Alma, ndërkaq mbiemri i saj nuk është bërë i ditur për shkak të hetimeve, njofton Insajderi. Kosovari i dyshuar për vrasjet është arrestuar në qytezën Hausen të Zvicrës, aty edhe ku banonte. Kliko ne reklame dhe shiko videon me poshte.

Facebook Comments
loading...
%d bloggers like this: