Blerim Destani i çmontoi femrat me seksi te Estrades…Ja çfar thot njera prej tyre: Nje dite kisha probleme me internetin dhe theras tekniket. Vin dy cuna te shpia. Pc e mbaj ne dhomen time dhe ate dit isha vetem.une nga vapa kisha veshur nje mini fund dhe nje kanatjere pa sytjena. Fillimisht spo gjenin defektin dhe hera heres me shikonin mua. Nje mom ja bejn me sy njeri tjetrit dhe njeri del te shikoj jasht difektin tjetri me kerkon ndihme ti afrohem afer pc.Kur ne moment un aty ndjej njeren dor qe po me prekte nga bythet.. nuk leviza pas pak ndjej gishtin brenda ne pidh. .kliko ne reklam per te pare video e kesaj bukuroshe dhe e kuptoni se kush eshte:

Facebook Comments
loading...
%d bloggers like this: