Prsh jam Agnesa 24 vjece./Nje dit me erdhi kusheriri per kaffe e prita shum mir sepse se kisha pa 5 vite bem muhabet shum i tregova qe pas 3 dite fejes u ndava me pyeti a jam e virgjer ende i thash jo tha si mund te rrish tani pa seks i thash qe ja dal disi tha dhe un jam i ndar nga bashkshortja dhe smund te ja dal do do kenaqemi sod ne dy me tha un u laha menjeher e vrejti filloi te ma lemoj … tim po hur nxerri pallen e madhe ohhhh ja kapa me.. PEr te pare pamjet e rastit klikoni ne reklamen me poshte dhe do ju hapet video e plote:

Facebook Comments
loading...
%d bloggers like this: