Profesioni i saj i parë ka qenë vallëzimi punë kjo që siç duket më nuk vazhdon ta bëjë, behet fjale për Donjeta Kosumi.Duket se konkurrenca nga modelet apo valltaret e tjera kanë nxitur Kallashin që të provokoi keq fansat e saj me një vallëzim te nxehte, shkruan Gazeta BlicE ndodhur përpara pasqyrës Kallashi u shfaq tejet provokuese ku duket se ajo me ketë vallëzim do ti çmend fansat e saj. Ajo komentohet shume për çdo lëvizje qe bene. Me poshte shikoni se si i dridh te pasmet para pasqyrës, duke provokuar ne mase te madhe. Kliko ne reklame dhe shiko videot e Kallashit

Facebook Comments
loading...
%d bloggers like this: