Nje dit erdhi komshiu tek un pasi thirra per te rregulluar rrymen sepse nuk me bente ne tere shtepin e futa ne shum dhoma ne fund dhe te dhoma ime ika te bej kaffe kur kthehem e sho duke i marr er sytjenev te mija uffff u ndeza menjeher…dhe i thash meri er gjoksit tim direkt e nxorri pallen qe ju kishte ngefur dhe me tha mund qe palla im ti mer er pi*** tend i thash……..shtype hapsiren e reklamave me poshtme dhe prit 5 sekonda per te pare videon vazhdimin…

Facebook Comments
loading...
%d bloggers like this: