Shkëndije Mujaj, e cilësuar si bomba shqiptare, ka goditur sërish me deklaratat e saj të drejtpërdrejta .Mujaj përmes rrjetit social ka deklaruar se ka dëshirë të provojë në mardhenje një mashkull me ngjyrë.Kom ndermend ta provoj ni zezak jom kurreshtare si jan ato por shikoni se cfar i bejn shikuesit drejtperdrejt ne televizion…Shtypni poshtë rreklamen prisni 2 sekonda dhe automatikisht ju hapet Video e rastit:

Facebook Comments
loading...
%d bloggers like this: