Deri në ç’pikë e keni jetën tuaj nën kontroll? Mendoni se mund t’i jepni drejtim çdo situate dhe zgjidhje çdo enigme?…Të gjithë kanë nevojë në një moment të caktuar për një mendim a një këshillë dhe kush më mirë se një i afërm, familjar apo mik do t’ju gjendej pranë në një moment të vështirë! Por përpara se të vendosni që t’i hapeni dikujt shikoni dhe pak cilës shenjë të horoskopit i përket në mënyrë që të dini sa i aftë është personi në fjalë në dhënien e këshillave !

 

 

Ju rendisim  këta të fundit duke filluar nga më i miri deri tek më i keqi

 

1.Virgjëresha

 

2.Bricjapi

 

3.Peshqit

 

4.Peshorja

 

5.Akrepi

 

6.Binjakët

 

7.Demi

 

8.Gaforrja

 

9.Luani

 

10.Ujori

 

11.Demi

 

12.Shigjetari

 

 

Facebook Comments
loading...
%d bloggers like this: