Unë jam Vesa nga Prishtina 29 vjeçare kam një hall të madh,me plakun u pallova vetëm për ta ndrequr trupin por tani… / Nuk dija ku te drejtohesha tjeter sepse te gjith do me gjykojne dhe askush sdo te me jape nje mendim te vlefshem nga njerzit qe njoh,prandaj vendosa te drejtohem ketu pasi edhe njerzit qe sme njohin mund te me japin naj mendim te vlefshem… per te lexuar lajmin e plot shtyp ne reklam….

Facebook Comments
loading...
%d bloggers like this: