Kjo është Kendall Jenner, motra e tw famshmes Kim Kardashian, e cila për të bërë një fotosesion për revistën e njohur “Harper’s Bazaar” është shfaqur e tëra me vetëm një këmishë shiu.Dhe dëshmitare i këtij fotosesioni ka qenë Kalifornia Jugore, e cila kohëve të fundit ka parë shumë bukuroshe, që janë shfaqur në brigjet e saj.Duket se Kendall Jenner e ka gjetur këtë mënyrë provokative për ta shpëtuar veten nga shiu.

 

 

 

Modelja në këtë fotosesion është zhveshur e tëra, ndërsa duket u mbuluar vetëm më një mbulesë të Chanel.

 

Revista ka dalë në treg sot, pra të enjten.Shtyp në Reklamë dhe shikoni videon më poshtë.

 

Facebook Comments
loading...
%d bloggers like this: