Një i dashur xheloz ka sulmuar 25-vjeçaren, Tara Byrd, e cila është në muajin e katërt të shtatzënisë. Michael Lynch sulmoi të dashurën duke i hedhur ujë të nxehtë me sheqer, pasi pretendon se ajo e ka tradhtuar me një tjetër.

Ngjarja ka ndodhur më 27 korrik të vitit të kaluar dhe në atë kohë Lynch e mohoi këtë akuzë. Por ditën e djeshme, një gjykatë irlandeze e shpalli fajtor për djegie ndaj një personi.

Çifti nisi një lidhje në mars të vitit 2015. Tara është shprehur në gjykatë se “24-vjeçari nisi të kontrollonte çdo lëvizje të saj”. “Ai nisi të më ndalonte të takoja shoqërinë time apo të shkoja në një lokal. Kur ishin në një vend që kishte edhe djem, Michael më thoshte që të mos i shikoja”, ka shtuar ajo.:Ja Video e tmershme, klikoni videon e reklames dhe shikoeni:

Facebook Comments
loading...
%d bloggers like this: