Redona Koci njihet për linjat e saj seksi, shumë atraktive. Mund të thuhet se është nga ato modele, që të lënë gojëhapur me linjat seksi dhe bukurinë unike.Redona, si çdo herë tjetër edhe tani me pozat e saj po provokon shumë.Ajo është tërheqëse dhe shumë joshëse dhe mund të themi, se ajo është nga ato modele, që i ka lënë të gjithë pa fjalë me format trupore bombastike, që shumë femra shqiptare vetëm mund t’i ëndërrojnë.Në rrjetin social Instagram ka publikuar disa fotografi, ku ajo ka veshur një palë pantallona të bardha me një bluze .. shtyp mbi Reklamën ku pas 3 sekondave fillon foto Galeria.

Facebook Comments
loading...
%d bloggers like this: