Po ju tregoj historin time qe me ndodhi te dielen qe kaloj . Shkova tek shtepia tezes qe nuk jeton aty por jeton ne gjermani me familje dhe un shkova per te marr ca gjera qe te ja nis per gjermani me autobus dhe kur shkova tek shpia gjeta kunaten e tezes aty dmth..:Per me shume kliko ne reklam edhe shikoje videon e rrefimit:

Facebook Comments
loading...
%d bloggers like this: