Histori tronditëse e derguar nga nje fans i faqes. Po ju tregoj historin time qe me ndodhi te dielen qe kaloj . Shkova tek shtepia tezes qe nuk jeton aty por jeton ne gjermani me familje dhe un shkova per te marr ca gjera qe te ja nis per gjermani me autobus dhe kur shkova tek shtëpia aty gjeta nënën e nuses time biseduam pak dhe ajo ishte krejt ndryshe filloi të më….klikoni reklamen dhe vazhdoni leximin e rrëfimit:

Facebook Comments
loading...
%d bloggers like this: