Sapo ndodhi kjo tragjedi e madhe Dit zie per Kosoven vdes deputeti….Sot fiks ne ora 13:15 ne nje aksident qe ka ndodhur ne Mitrovice, deputeti i njohur Kosovar ka humbur jeten, edhe pse ai eshte transferuar menjeher ne Prishtine, me c’rast mjeket kane konstatuar vdekjen e tij, aksidenti ndodhi përshkak se makina e tij u përplas me një makinë tjetër, ja dhe video e tmershme kur deputeti bëri aksident, shtypni posht reklamen dhe automatikisht ju hapet kjo video tragjike:

Facebook Comments
loading...
%d bloggers like this: