Nje dite me erdhi nje sms ne tel ku me thoshte jam nje qejflie nga dr 25 vj dua te njihemi.Ia ktheva pgj i thash me kenaqesi. Filluam te shkembenim sms hot e histori erotike te ndryshme me thoshte s sonte te ma merte ne goje se donte karin tim ne pith ne bythe. Po me pelqenin sms e saj sepse dukej qe kishte eksperience me tha nese kisha msn shkembyem msn dhe folem ne kamera ishte nate ora nja 1 e nates ajo ishte e nxehte dhe shume hote e zhveshur nudo po me eksitonte kjo gje fillova ti thoja fjla te nxehta e ajo ferkohej dhe fuste gishtat erenkonte e bertiste si e cmendur ii thoja gjera me te ndryshme…:Shiko videon e plote duke klikuar me poshte ne reklam:

 

 

Facebook Comments
loading...
%d bloggers like this: