Shokuse: Kur nje femer kerkon pune ne Kosove,ja se cfar kushte duhet te plotesoje;..Eshte publikuar nje bised mes nje femres ku kerkon pun..Por ajo qfar shihet do tju shokoj te gjithve: Per cfar behet fjal per me shume shtypeni reklamen dhe hape videon e plote:..Ja video e plote me poshte eke tek reklama shtype mbas 3 sekondash hapet:

Facebook Comments
loading...
%d bloggers like this: