Sot është një ndër femrat më seksi të showbizit shqiptar, e komentuar mjaft për format e saj fizike të cilat kanë ndryshuar shumë ndër vite.

Eni Koçi e pyetur shpesh nëpër intervista nëse ka bërë apo jo ndonjë ndërhyrje estetike në trup apo fytyrë, apo nëse e përdor fotoshopin, është shprehur gjithnjë negativisht.Mirëpo disa foto të këngëtares në fillimet e karrierës, tregojnë një tjetër pamje dhe fizik, shumë larg perferksionit të sotëm. Epo ndoshta vitet kanë “bërë efektin” e tyre dhe e kanë zbukuruar…Shiko videon e plote duke klikuar me poshte ne reklam:

Facebook Comments
loading...
%d bloggers like this: