Kjo është historia e një 29-vjeçarje nga Lushnja, e cila është bërë sot pjesë e emisionit “Me zemër të hapur” në “News24”, jeta e të cilës nuk ka qenë e lehtë që në zanafillë.Pasi u martua me Teodorin, Marsida vendosi që të jetonte bashkë me të në Itali dhe familjen e tij. Dhe pasi ngeli shtatzënë dhe solli në jetë një vajzë, 29-vjeçarja akuzohet seksualisht për 2 vite e gjysmë nga vjehrri i saj…Ja dhe video e plote shtype reklamen me posht shikoje:

Facebook Comments
loading...
%d bloggers like this: