E Papritur: Propozim martes live në emision Albana Osmanit, por a jeni gati ta shikoni përgjigjen e saj….Në mbrëmjen e kaluar në TOP Show Magazine kanë qenë të ftuar disa këngëtarë dhe reperë nga Kosova. Këngëtari i ri Trim Jetullahu promovoi këngën e tij më të re me Çiljetën “BUBU”, ndërsa nuk shpëtoi pa u ngacmuar pak nga prezantuesit edhe për jetën e tij private. I pyetur në lidhje me femrat, Trimi tha se ka dëshirë që një femër ta presë atë, dhe jo të ndodh e kundërta, dhe papritmas shikoni cfarë i bën Albana Osmanit, shtypni posht reklamen dhe ju hapet kjo video befasuese:

Facebook Comments
loading...
%d bloggers like this: