Ajo është e përfshirë në shumë fusha duke filluar nga modele, u zgjedh kampione e boksit madje së fundmi e kemi parë edhe si prezantuese në emisionin ‘Procesi Sportiv’, në vend të biondes Marina Vjollca.Bukuroshja nga Shqipëria vazhdimisht publikon imazhe në rrjetet sociale, e sidomos në llogarinë e saj ‘Instastory’, duke mos munguar edhe ato provokueset.Më poshtë “Gazeta Blic”, ju sjellë disa nga imazhet më ‘hot’ të saj ku shfaq të pasmet e mëdha.Ja dhe video kliko reklamen dhe shiko videon e plote:

 

 

Facebook Comments
loading...
%d bloggers like this: