Jemi mësuar shpesh të shohim femra në Shqipëri që vishen ekstravagante, sidomos kur bëhet fjalë në lokale apo në pub-e.

Por gruaja në foton e mëposhtme vërtetë që e ka ekzagjeruar shumë këtë herë.

Siç shihet edhe në FOTO, një grua me veshje tepër të hapur ka shkuar në supermarketin e lagjes për të bërë Pazar, por veshja e saj nuk i lë më asgjë imagjinatës. Shitesi qe punonte ne ate shitore iu ndez pulla e kuqe shpejt me te fort e futi ne magazin dhe aty ndodhi e papritura harroi krejt se kishte aty kamera te siguris atij iu publikua video e rastit…(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë video +18 )

Facebook Comments
loading...
%d bloggers like this: