Deputeti serb ia publikon videon ne hotel duke palluar deputeten Dude Balaj…Deputetes se njohur Dude Balaj i eshte publikuar nje video erotike ne hotel me kete deputet serb,do te shokohesh se cili deputet eshte ja dhe video e plote shtype reklamen me poshte dhe shikoje kete video: Kliko reklamen dhe pas disa sekondash hapet video kujdes pamjet:

Facebook Comments
loading...
%d bloggers like this: