Un shtrire duke parë film erotik  qe u nxeha shum dhe më beri te prishem por ngaqë i ra dikush ziles tek dera ime mu desh ta ndaloja kënaqësine. Un nje her mendova  të mos e hapja ne ketë or  deren. Po perseri zilja bëri dhe  u vesha nga qe isha vetem me te mbrendshmet dhe shkova tek dera te shoh kush esht. Ishte burri i halles time qe ishte shum sexy dhe shum terheqes ..kishte disa net qe kisha endrruar per te po edija që eshtë qefli prandaj sjam afruar aq. E hapa deren dhe e pershendeta e pyta se ckerkonte ketu ne ket or. Me tha se pa driten ndezur dhe ai kishte mbetur vetem sdinte cte beje dhe donte te vije per nje cik muhabet tek un.Un u gezova por prap i thash atij qe me vjen mirë qe ke ardhur ishte befasi e kêndshme …. u ulem duke biseduar filloi te mi ledhatoj floket dhe papritur me shtriu per toke dhe cte them veqse .. shtyp mbi Reklamën ku pas pak ju hapet teksti i plotë.

Facebook Comments
loading...
%d bloggers like this: