Un quhem Lume jetoj ne Bazel te Zvicres dhe fillova te punoj ne nje mcdonalds ketu ne Basel,puna ishte e veshtir pasi kishte paun shume, aty punonte edhe Alexi nje zezak me trup te madh…ishte iri dhe i pashem , e verejta se me ishte gjuar cdo levizje time e percillte ,nje nat me ftoi ne banes dhe aty filluam. auto insurance quotes online Duke bër seks  aj me kishte bër Video dhe dua ta ndaj at Video me juve te dashur miq…shtyp  ne Reklamën per ta par Videon ⬇️⬇️⬇️

Facebook Comments
loading...
%d bloggers like this: