Pershendetje dua te rrefej edhe un si gjithe te tjeret nje histori qe me ka ndodhur vitin e kaluar ne Ulqin.Une jam 21 vjece dhe kisha nje vit pa bere marredhenie.Me maman time shkuam tek tezja ne Ulqin dhe kaluam shume bukur ne pushime.Pasi qe mbetem vetem nje dite ne shtepi , djali i tezes ishte shum i bukur dhe kisha kohe qe nuk e kisha pare.Ai kishte trup muskuloz dhe me kallte me trupin e tij.Une isha veshur shkurt pasi qe ishte nxeht , dhe un kam te pasmet e mija shume te medhaja keshtu qe ai u kall edhe me shum.Me tha :”Te qenkan fryre shume bythet dhe gjoksi , deshiron ti shfryj pak..”Dhe me kapi per prapanice , ndersa une nuk munda te rezistoj.Ai me kapi dhe me dergoi ne dhomen e tij , filloi te me zhvesh , dhe me lepinte p…..shtyp mbi rekla;men me poshte per te pare rrefimin e plote dhe videon

Facebook Comments
loading...
%d bloggers like this: