Këngëtarja me famë botërore e cila njëherësh është edhe ambasadore e Kosovës, Rita Ora ka arritur sot në vendlindjen e saj ku është mirëpritur nga qindra fansa të saj përballë hotelit ku po vazhdon të qëndroj, shkruan GazetaBlic…“GazetaBlic” gjatë gjithë ditës së sotme ka qenë në dispozicion dhe ka raportuar për çdo ngjarje ku ajo ka qenë prezent. Para se të fillonte konferenca për media, ka ndodhur një gjë e cila i ka hutuar punëtorët e sigurisë të cilët i qëndronin pranë.Shtyp ne rek lllamen me posht per te par vid eon e plot

Facebook Comments
loading...
%d bloggers like this: