Kelly Brook ka kënaqur fansat e saj për ditën e dytë të Shën Valentinit. Ajo ka publikuar një sërë imazhesh të reja nga seti i saj i ri, ku shfaqet duke pozuar e të brendshme femrash në shtrat.Modelja dhe aktorja 38-vjeçare i ka lënë pak vend imagjinatës, me të brendshmet e saj me dantella.Ajo ka zbuluar edhe dhuratat që i ka marrë nga i dashuri i saj Jeremy Paris. Shtyp poshte ne foto per ta pare GALERIn:

Facebook Comments
loading...
%d bloggers like this: